Uluslararası “Recent Trends and WELL Standards: Lighting Design” Paneli

The event is expired

Uluslararası “Recent Trends and WELL Standards: Lighting Design” Paneli

DESIGNHUB-İST Tasarım, Eğitim ve Uygulama Merkezimiz tarafından 9 Kasım 2022 tarihinde, “Recent Trends and WELL Standards: Lighting Design” paneli hibrit (çevrimiçi ve yüz yüze) olarak gerçekleşecektir. Genel Koordinatörümüz Prof. Dr. Banu Manav’ın moderatörlüğünde yapılacak olan panele, Proje Yöneticisi Noor Trabolulsi, Mimar Aydınlatma Tasarımcısı Aylin Aydın, Yüksek İçmimar Aydınlatma Tasarımcısı Mustafa Akkaya, Yüksek İçmimar Aydınlatma Tasarımcısı Zeynep Kaban, Studio De Schutter’ın CEO ve kurucusu Sabine De Schutter katılacaktır.

 

Başvuru için; web sitemize üye olabili (Kayıt Ol | DESIGNHUB-IST (designhubist.com)) veya  [email protected] ve [email protected] adreslerine mail atarak katılım sağlayabilirsiniz.

*Başvuru yapan üyelerimize online katılım için link maili atılacak ve eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.

*Panel ücretsizdir.

*İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “DESİGNHUB- İST Tasarım, Eğitim ve Uygulama Merkezi” Projesi kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği İstanbul Kalkınma Ajansı veya Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk yararlanıcıya aittir.

Program

9 Kasım 2022 16:00
9 Kasım 2022 18:00

İletişim

DESIGNHUB-IST