DESIGNHUB-İST Tasarım Eğitim ve Uygulama Merkezi projesinin öz değerlendirme ve kapanış toplantısı gerçekleşti.

İmalat  İnşaat  Makine  Mimarlık  Mobilya  Tekstil

Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi tarafından yürütülen DESIGNHUB-İST Tasarım Eğitim ve Uygulama Merkezi projesinin öz değerlendirme ve kapanış toplantısı 25 Mayıs’ta gerçekleştirildi. Toplantı, aynı zamanda Fakültenin proje tabanlı eğitim ve sektör ortaklarıyla buluşma platformu olarak düzenlendi.

İlk olarak Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Sondan Durukanoğlu Feyz, proje ekibine ve katılımcılara  teşekkür etti. Ardından Proje Genel Koordinatörü/Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Banu Manav, projenin 18 aylık sürecini ve gerçekleştirilen faaliyetleri detaylı bir şekilde anlattı. Projenin hedefleri, başarıları ve ortaya çıkan sonuçlar, katılımcılara sunuldu.

Daha sonra, Rektörümüz Prof. Dr. Sondan Durukanoğlu Feyz, fakültenin proje tabanlı çalışmalara destek veren sektör ortaklarına teşekkür belgelerini takdim etti.

50’ye yakın katılımcıyla gerçekleşen toplantı, Proje Genel Koordinatörü/Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Banu Manav’ın tüm katılımcılara teşkkürleriyle sona erdi.