ELECO 2022 Elektrik-Elektronik ve Biyomedikal Mühendisliği Konferansı “İştirakçimiz Aydınlatma Türk Milli Komitesinin” Özel Oturumu

İmalat  İnşaat  Makine  Mimarlık  Mobilya  Tekstil

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Bursa Uludağ Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) işbirliği ile 24-26 Kasım 2022 tarihleri arasında “ELECO 2022 Elektrik-Elektronik ve Biyomedikal Mühendisliği Konferansı” çevrimiçi olarak düzenlenecektir.

Konferans kapsamında 26 Kasım 2022 Cumartesi günü 14.00-15.00 saatleri arasında davetli konuşmacı olarak İştirakçimiz Aydınlatma Türk Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sermin Onaygil “Akıllı Şehir Kavramında Uyarlayıcı (Adaptif) Yol Aydınlatması Gereklilikleri” başlıklı sunumunu ve  ardından, 15.00-16.30 saatleri arasında Aydınlatma Türk Milli Komitesinin düzenlediği, “ATMK Özel Oturumu”nda “İnsan Odaklı Aydınlatma” konusunu ele alan beş sunum gerçekleştirilecektir.

26 Kasım 2022 Cumartesi günü için yukarıda belirtilen bu iki etkinliğe ilişkin program detayları ve katılım linki aşağıda sunulmuştur.

“ELECO 2022 Elektrik-Elektronik ve Biyomedikal Mühendisliği Konferansı” na ilişkin program ve oturum bilgilerine http://www.eleco.org.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.