İştirakçimiz Aydınlatma Türk Milli Komitesinin (ATMK) Ulusal Aydınlatma Sempozyumu 1-3 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşecek

İmalat  İnşaat  Makine  Mimarlık  Mobilya  Tekstil

İştirakçimiz Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) 2001 yılında her iki yılda bir ve farklı bir şehirde düzenlenmesi amaçlanarak ATMK-TMMOB EMO iş birliği ile yapılandırılan “Aydınlatma Sempozyumu” nun ilki İzmir’de gerçekleştirildikten sonra ikincisi Diyarbakır’da, üçüncüsü de Ankara’da yapılmıştır. Daha sonra EMO İzmir Şubesi tarafından iki yılda bir gerçekleştirilen “Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi” kapsamında düzenlenmeye başlanmıştır.
Bu yıl da “XI. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu (XI. AYSEM)”, 1-3 Kasım 2023 tarihlerinde EMO-Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecek olan “VII. Elektrik Tesisleri Ulusal Kongre ve Sergisi” kapsamında 2 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kongre ile eşzamanlı olarak düzenlenecek sergide önceki etkinliklerde olduğu gibi sektörün önemli firmalarının katılımıyla teknolojik ürünler ve gelişmeler katılımcıların dikkatine sunulacaktır.
İştirakçimiz Aydınlatma Türk Milli Komitesi, aydınlatmanın öneminin ve gerekliliğinin ortaya konulabilmesinde katkı sağladığına inandığı Sempozyuma önem vermekte ve büyük bir istekle katkı sağlamaya devam etmektedir.
Kongrenin Ana Temasına uygun olarak “Geleceğin Aydınlatma Sistemleri ve Dijitalleşme” olarak belirlenmiş olan XI. Ulusal Aydınlatma Sempozyuma bildiri ile katılım için son gönderim tarihi 02 Haziran 2023 olup etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye www.etuk.org.tr  bağlantı adresi üzerinden erişebilirsiniz.